nezapomeňte popřát ... 8. 12. 2022 - jména ČR Květoslava
o společnosti - služby - reference - kontakty


výstavba a rekonstrukce občanských, bytových a průmyslových staveb

KVALITU NENECHÁVÁME NÁHODĚ
O SPOLEČNOSTI

Stavební společnost se zabývá výstavbou rodinných domů, bytového fondu, půdních vestaveb a průmyslových výrobních a chovatelských objektů. Také s nimi souvisejícími inženýrskými sítěmi, zpevněnými plochami a chodníky. Do obchodního rejstříku byla zapsána u Krajského soudu v Brně 12. prosince 1991.

Po celé období firma působí na území celé ČR, převážně však v Brně a na Brněnsku, v Praze a ve Zlínském kraji.

V mnohaletém působení společnosti nelze opomenout také výstavbu rekreačních chat, sádrokartonových konstrukcí, sanaci vlhkého zdiva u objektů postižených povodněmi nebo znehodnocenými zemní vlhkostí.

Registrace v programu Zelená úsporám nám byla přidělena po absolvování potřebných certifikátů pro práci s materiály zapadajících do tohoto programu. Zateplování fasád se poté rozběhlo ve větší míře.

Od roku 2004 jsme držitelé certifikátu ČSN EN ISO 9001.2001 pro systém managementu jakosti a nyní na základě vykonaného auditu bylo prokázáno splnění požadavků normy ČSN EN ISO 9001.2009.

Několikaleté záruční podmínky poskytované společností jsou garantovány také obsazením firmy odbornými zaměstnanci s dlouhodobým působením ve společnosti.

© ms 2010-2017